Єднаймося із “CloverLand”!

Ось і завершився екскурсійний сезон у кінно-спортивному клубі “CloverLand”. Цього року він був багатий на позитивні емоції, щирі дитячі усмішки і яскраві враження!

За увесь період у нас побувало понад 600 дітей з різних міст, сіл та містечок не тільки Волині, а й України.

Ми розширили кордони, адже прийняли 4 групи дітей, які подолали десятки кілометрів і прибули до нас із с.Білокриниця Кременецького району Тернопільської області, м. Ківерці Волинської області, та с.Затурці Локачинського району Волинської області.

Ми дуже радіємо з того, що практично кожна екскурсійна група повезла на згадку про нас та наш кінний клуб чотирилисну конюшину. Вам вдалося відшукати цю рослину із 4 пелюстками, що символізує успіх та добробут. Більше того, було знайдено навіть рослини із 5 пелюстками! Відтак, легенда, що лягла в основу назви нашого клубу перетворилася на справжню «квест-гру» для вас.

А останнього екскурсійного дня на території клубу було знайдено аж 13 чотирилисників! Віримо, що ця знахідка принесе щастя і удачу!

Окрема подяка від колективу кінно-спортивного клубу “CloverLand” за подаруночки виготовлені вашими маленькими ручками.

Сезон екскурсій- 2017 завершено! Чекаємо нових зустрічей і знайомств у 2018 році. Обіцяємо зробити час перебування у нас ще комфортнішим і цікавішим. Ми над цим працюємо! 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

×
×