01.07.2021

Перший місяць літа став для КСК «Cloverland» багатим на медалі та нагороди

+38 (066) 0 555 888

Позмагатися за звання переможця та ногороди до КСК «Патріот» (село Козлин, Рівненська область), з’їхалося понад 55 учасників з різних областей України. Висота бар’єрів – від 60 до 130 см. Маршрути на полі організовував курс-дизайнер Національної категорії зі Львова - Сергій Жогов. Заключний маршрут першого дня – Кубок Президента ФКСРО (висота бар’єрів 120 см). Загалом глядачі мали нагоду оцінити і побачити понад 120 стартів впродовж турніру. 🍀

Першого дня Чемпіонату на висоті 80см. успішно дебютували дві вершниці КСК «Cloverland» (м.Луцьк) Марія Марчук (Аргон) - 2місце, та Софія Смолка, яка закріпила за собою 3 результат. На висоті перешкод 110-120 см. спортсмен клубу - Владислав Корецький та Лазло вибороли золоту медаль. І на цьому ж маршруті - Владислав Корецький та Корсіка стали третіми у турнірній таблиці. 🏇 Готував до змагань спортсменів головний тренер КСК «Cloverland» - Микола Хаврук.

Другого змагального дня до нагород команди КСК «Cloverland» додано ще ряд медалей. Марія Марчук (Аргон) на висоті перешкод 90см. стала кращою – 1 місце. 110-120 см. - Владислав Корецький та Корсіка теж золото! А у тандемі із Лазло Владислав Корецький виборює ще й срібну нагороду. В цілому, спортсмени КСК «Cloverland» завоювали 7 медалей. Владислав Корецький виконав ІІ спортивний розряд, а Марія Марчук – ІІІ. Вітаємо наших вихованців та тренера клубу Миколу Хаврука! Щиро радіємо новим спортивним досягненням. Бажаємо подальшого розвитку та ще більше нагород. ❤

Батькам та партнерам щира подяка за підтримку та допомогу, а організаторам за високий рівень проведення змагань Федерація кінного спорту Рівненської області .