Наші переваги

Наші переваги

Зручне розташування клубу, який знаходиться в 5 хв. їзди від центру міста, значно зекономить Ваш дорогоцінний час.

Наявність критого манежу (24х72м) та конкурного поля (40х80м) дає Вам можливість займатися кінним спортом за будь-якої погоди і пори року.

Пропонуємо послуги пансіону для коней. У нас Ваш улюбленець буде утримуватися в умовах, що відповідають Європейським стандартам.

Велика різновидність коней дає можливість тренеру максимально точно і професійно підібрати коня саме під Ваш рівень підготовки.

Висока професійна підготовка наших тренерів забезпечить Вам максимально комфортне і якісне навчання верхової їзди від рівня початківця до рівня спортсмена.

Вміння їздити верхи є додатковим балом при вступі в престижні іноземні навчальні заклади. В нашому клубі Ваша дитина отримає всі необхідні навики.

Для дітей, які досягнуть хороших результатів у навчанні і захочуть займатися цим спортом професійно, у нас створена Юнацька спортивна школа по конкуру. Наші учні будуть брати участь у Всеукраїнських і Міжнародних змаганнях.

Для максимальної безпеки вершника і коня наш манеж оснащений спеціальною системою крапельного поливу, що рівномірно зволожує грунт і створює ефект амортизації при катанні.

Ми співпрацюємо з Всеукраїнською федерацією кінного спорту України.

Ми постійно здійснюємо обмін досвідом з іноземними клубами і тренерами.

За допомогою кінного спорту Ви покращите своє здоров’я і отримаєте розрядку від стресів.

×
×