На вікенд у “Cloverland”

Почати займатися верховою їздою ніколи не пізно! Яскравим прикладом цього є королева Великобританії Єлизавета ІІ, яка попри свій поважний вік неодноразово з’являлася верхи на масових заходах, а її світлини у сідлі збирають тисячі лайків у соцмережах.

Кінний куб «CLoverland» – це насамперед сімейний заклад, де цікаво та активно проводять час люди різного віку. Теплі родинні вікенди – популярний напрямок кубу! Адже саме у лоні природи, ми такі як є: щирі, безтурботні і  щасливі!

У нас Ви можете поєднати навчання азів верхової їзди із сімейною фотосесією, світлини якої неодмінно стануть яскравим спогадом на довгі роки. Граціозні, доглянуті коні, мальовнича природа, – що може бути красивіше?

Таке активне дозвілля можна приурочити до будь якої важливої для Вас дати: чергової річниці спільного життя, дня народження (шефа, подруги, товариша, дитини, колеги, сестри чи брата і т.д. ), професійного свята чи просто аби урізноманітнити вихідні.

Пам’ятайте, що активне життя міста – це не тільки безліч можливостей для розвитку, а й нерідко стреси, втома та виснаження. Місто вимагає постійної енергетичної підзарядки, аби «завжди бути в строю». Кінний клуб «Cloverland» – саме те місце, де Ви активно відпочинете, почерпнете заряд енергії та позитиву, знайдете гармонію та натхнення для нових звершень!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

×
×