Кращий сімейний відпочинок – у Cloverland Horse Club

Перші весняні тижні надзвичайно активні у нашому кінно-спортивному клубі!

Щодня нас відвідують молоді люди, які вперше сідають верхи і під чітким керівництвом професійних тренерів роблять перші кроки у кінному спорті. А свято 8-го березня перетворилося на сімейний день, де кожен отримав масу позитиву і почерпнув енергії для щоденних справ.

До нас завітали молоді батьки зі своїми дітками, які вперше познайомилися з кіньми, підійшли впритул до цих сильних і граціозних тварин. Варто зазначити, що верхова їзда не має вікових обмежень, це активний вид спорту, що сприяє зміцненню м’язів, розвитку витривалості, спритності, поліпшенню координації. Такі заняття сприяють психологічному розвантаженню і чинять оздоровчий ефект на увесь організм.

Найбільшою приємністю для усіх стало годування коней делікатесом у знак вдячності за проведений час. Рафінований цукор для коней – це як морозиво або ж солодощі для наших дітей. Тварини ласують солоденьким із задоволенням і звикли до таких заохочень з боку відвідувачів.

IMG_4835

Приємно відмітити, що у нашому місті так багато сучасних, молодих сімей, які люблять корисно і активно проводити час. Ми завжди раді бачити Вас! Долучайтеся!


 

Більше фото

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

×
×