Історія клубу

+380 (066) 0 555 888

  • Рік заснування – 1998.
  • Територія – 10 га.
  • Засновник – Ігор Миронович Єремеєв (1968-2015) ( З 2015 року конюшня – під патронатством сім’ї Ігоря Мироновича)

«В часи хрестових походів я, напевно, був би хрестоносцем» – так жартував в одному інтерв’ю Ігор Миронович Єремеєв, коли мова заходила про коней. Така нестримна любов до цих тварин спонукала появу конюшні, де в різний час жили і утримувались до десятка, а то і більше коней благородних порід. Займаючись сам він згуртував навколо себе тих, для кого верхова їзда – це більше ніж спорт чи захоплення. З 2015р. був розроблений новий проект, залучено до консультацій провідних експертів з верхової їзди. Сформовано нову команду тренерів та інструкторів, відбулось повне оновлення поголів’я коней. До роботи приєднались нові ветеринари та ковалі.

Оновлений проект потребував назви і довгий час команда клубу була у пошуку назви для нової справи.

Однак, все вирішив випадок …

Одного недільного ранку дружина Ігоря Мироновича – Тетяна, разом зі своїми дітьми, прогулювались територією конюшні. Пахощі квітучих трав і свіжоскошеної трави окутували своїм ароматом, десь вдалечині відпочивали на левадах коні, ранкове сонце вигравало в краплях роси на листках конюшини веселковими барвами… Аж раптом погляд зупинився на одній незвичній конюшині з чотирма листками! Така рослина зустрічається дуже рідко -1 на 10 000.

З давніх часів люди вважають конюшину містичною рослиною. У західній традиції конюшина звичайної трилистої форми. Це символ святої Трійці: Бога-отця, Бога-сина і Бога-Духа Святого. Наші предки часто носили з собою загорнутий у чисту хустинку листок конюшини, використовуючи його як захист від злих сил, чорної магії, привороту. В усьому світі люди вірять, що конюшина-чотирилисник є знаком, що передвіщає добробут і щастя. Це настільки давнє повір’я, що ніхто не може сказати точно, як або де воно виникло.

Ще одна стара легенда свідчить, що коли Єва була вигнана з раю, вона взяла з собою чотирилисник. Так як конюшина була рослиною з райського саду її стали вважати знаком удачі. Людині, яка випадково знайде чотирилисник конюшини неодмінно поталанить.

Так з’явилася нова назва для проекту –CloverLand Horse Club («сlover» – з анг. конюшина). Основна концепція нового проекту це – якість, професіоналізм та безпека. Адже саме це є основним у кожній справі. Чи не кожен, угледівши вершника милується граціозністю і красою тварини на якій він сидить. Багато людей мріє навчатися верховій їзді, а ті хто хоч раз бачили змагання на Олімпійських іграх , прагнуть сісти на коня і повторити це чарівне дійство.

Для здійснення ваших бажань і вдосконалення навиків ми маємо команду професійних інструкторів, щоб Ви навчалися не лише впевнено триматися у сідлі, але й змогли досягти успіху у світі кінного спорту.

Ми активно співпрацюємо і обмінюємося досвідом з експертами з Нідерландів, Великобританії та інших країн, де верхова їзда – це не тільки елітний спорт, а – спосіб життя. Якщо ви любите цю справу так само, як і ми, ви точно зможете стати частинкою нашої сім’ї!

Приєднуйтеся до CloverLand Horse Club прямо зараз!