А ти їздиш верхи чи тільки мрієш про це?

Із «CloverLand» мрії стають реальністю! 


Новий, сучасний кінно-спортивний клуб «Cloverland», що об’єднує любителів коней не тільки популяризує верхову їзду як активний вид спорту, а й дає можливість вправним вершникам потрапити до спортивної команди клубу і представляти наш край на Всеукраїнських змаганнях.

Знайомтеся, команда «CloverLand».

При кінно-спортивному клубі функціонує спортивна команда «Cloverland». До її складу входить 4 спортсмени, які за час навчання зарекомендували себе з кращого боку і опанували усі рівні підготовки вершника: від початківця до спортсмена.

Хлопці і дівчата зі спортивної команди безкоштовно займаються у клубі, представляють його ім’я на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях з конкуру.


Як потрапити? Діти, які впродовж навчання досягають хороших результатів і мають бажання займатися цим видом спорту у подальшому, мають усі шанси долучитися до команди «Cloverland».

Наші тренери  із задоволенням навчать вас та ваших дітей мистецтву верхової їзди і навичкам догляду за тваринами.


Тренувальна база. Заняття відбуваються на території клубу у критому манежі та на відкритому конкурному полі. Це дає можливість займатися кінним спортом за будь-якої погоди і пори року. Для максимальної безпеки вершника і коня манеж оснащений спеціальною системою крапельного поливу, що рівномірно зволожує грунт і створює ефект амортизації при катанні.

Тренувальний манеж

Навички. Спортсмени проходять усі рівні підготовки, постійно покращують свої вміння у напрямку керування конем, конкуру (подоланні перешкод) під контролем досвідченого тренера з європейським досвідом роботи. Тренування відбуваються щонайменше 4 рази на тиждень.

Досягнення.  Задля впевненого проходження маршрутів та подолання усіх перешкод на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях, спортивна команда практикує відпрацювання вмінь на різних полях у  різних клубах. Приміром, нещодавно відбулось відкрите тренування у м.Рівному. Такі виїзди дозволяють оцінити стан готовності вершника і коня до участі у спортивно-масових заходах, навчитися швидко адаптуватись до зміни обстановки, визначити проблемні зони, вдосконалити набуті навики.

Виїзні тренування

«Наразі роботою спортсменів задоволені. Діти викладаються на усі 100%. Коні теж показали себе з кращого боку. Переїзд і зміна обстановки ніяк не позначилася на тренувальному процесі – розповідає головний тренер Тетяна Коротченко. Надалі виїзні тренування стануть традиційними у роботі спортивної команди клубу».

 


 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

×
×